Specjalista ds. SEM

Pronobel
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

Opis oferty

Pronobel Sp. z o.o. W Gliwicach
Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • planowanie strategii Google AdWords,
  • opracowywanie koncepcji w ramach kampanii internet i nowe media,
  • przygotowanie i redakcja komunikatów do różnych form internetowych (np.: www, kampanie banerowe) oraz w social media,
  • nadzorowanie i raportowanie efektów działań marketingowych,
  • wsparcie działań sprzedażowych poprzez odpowiedni dobór narzędzi,
  • współtworzenie i udział w projektach wspierających obsługę Klienta,
  • monitoring i analiza wizerunku marki oraz efektów kampanii.
Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem Google AdWords,
  • zdolności analityczne oraz znajomość narzędzi (w szczególności Google Analytics),
  • doświadczenie w tworzeniu zawartości treści stron www oraz profili społecznościowych wraz z tworzeniem na nich komunikatów reklamowych i moderowaniem treści,
  • praktyczna znajomość zagadnień komunikacji reklamowej i brandingu w internecie,
  • „lekkie pióro", umiejętność pisania tekstów, haseł reklamowych (copywriting), jak również tworzenia scenariuszy i edytowania tekstów do publikacji na stronach internetowych,
  • umiejętność pracy nad wieloma projektami i zadaniami.
Oferujemy:

  • długoterminową współpracę w dobrze prosperującej firmie,
  • możliwość współtworzenia marki w kreatywnej atmosferze,
  • dużą samodzielność działania,
  • zespół specjalistów,
  • narzędzia pracy.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres: cv[małpa]pronobel.pl w tytule zamieszczając nazwę stanowiska.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Metodologia pracy

O Pronobel

Pronobel