Senior iOS Developer, Berlin

Trust Consulting HR
Język programowania

Trust Consulting HR od wielu lat wspiera Pracodawców w zakresie rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie. Specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej, znakomicie dobieramy zespoły handlowe, realizujemy z powodzeniem większe projekty rekrutacyjne. Obecnie dla naszego stałego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Pracodawca oferuje

  • Najnowocześniejsze komputery do pracy (Linux lub MacOS ) + 2x 24 calowe ekrany
  • Wynagrodzenie zależne od kompetencji i kwalifikacji
  • Profesjonalne środowisko pracy
  • Dodatkowe benefity takie jak: zniżki dla pracowników, imprezy zespołu, bezpłatny dostęp do owoców i napojów w firmie

Wymagania

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Product Manager'ami i Programistami Android w celu projektowania i implementacji pierwszej generacji ( naszej) aplikacji e - commerce
  • Budowanie sprawnego i wielokrotnego użytku kodu Objective- C
  • Projektowanie i budowanie inspirującego i stylowego interfejsu użytkownika
  • Identyfikacja, tworzenie prototypu i implementacja najlepszych praktyk dla rozwoju macierzystych aplikacji iOS.
Wymagania Pracodawcy

  • Specjalistyczna wiedza z zakresu Objective-C
  • Wiedza na temat usług internetowych ( REST/SOAP)
  • Doświadczenie z iOS – Frameworks będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z chmurą iOS testing będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pisania zorganizowanego o wysokich parametrach i wielokrotnego użytku kodu Objective-C
  • Doświadczenie w użytkowniu nowoczesnego systemu kontroli takiego jak Git lub SVN
  • Ponad 3 letnie doświadczenie w budowaniu macierzystych aplikacji iOS
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki , projektowania UX lub pokrewnej dziedzinie technicznej (także nauki przyrodnicze)