Programista Android

Lynk sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2015 Rok założenia firmy

  • http://www.lynk.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Oferujemy:
- swobode wyboru formy zatrudnienia
- elastyczne godziny pracy
- realną możliwość rozwoju w innowacyjnym projekcie
- pracę w małym ale ambitnym zespole

Wymagania

Wymagania:
- znajomość języka Java, PHP, HTML, baz mysql, mongo
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
- znajomość algorytmów, API (Rest/Soap), usług geolokalizacji Android (GPS)
- mile widziane doświadczenie w pracy z API Google Maps (Geocoding, Cloud Messaging, Places)
- mile widziana doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi Obowiązki:
- rozwój aplikacji mobilnej (przygotowanie mapy projektu, ustalenie priorytetów, rozdzielenie zadań)
- nadzór nad współpracą z zewnętrznymi podwykonawcami
- rozwój własnego zespółu

Metodologia pracy

O Lynk sp. z o.o.

Nowa Kultura Podróżowania
Jesteśmy startupem z wielkimi ambicjami, mieszącym się w PPNT w Gdyni. Chcemy podjąć wyzwanie zmiany sposobu miejskiego podróżowania. Stworzyć nowy wymiar miasta. Poszukujemy do naszego małego ale ambitnego zespołu Programisty Android.