IT Services Consultant

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Dla międzynarodowej firmy, jednego z liderów w branży tłumaczeniowej i IT szukamy obecnie IT Services Consultanta, który będzie pracował nad programami wspierającymi procesu lokalizacyjne dla globalnych klientów. Oferujemy:
- Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
- Szkolenia techniczne i miękkie
- Wyjazd zagraniczne

Wymagania

Opis stanowiska:
- Praca w międzynarodowymi wielokulturowym środowisku, w tym bezpośrednio u Klienta (delegacje: USA / UK / Europa)
- Tworzenie i rozwój oprogramowania zgodnie z potrzebami Klienta Wymagania:
- Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie tworzenia / rozwoju oprogramowania
- Doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem
- Znajomość .NET / ASP.NET / JavaScript / XML / XSLT / XTML / IIS / MS SQL
- Biegła znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.