Starszy Programista Java

Team Connect
Język programowania
Inne

Pracuj z nami! Zapewnimy Ci bezpieczne i elastyczne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji
Dodatkowe benefity
Pracę w projektach w środowisku międzynarodowym
Doskonałą atmosferę pracy

Czekamy Na Twoje CV

Szukasz dodatkowych zleceń? Polecamy portal ze zlecenia dla specjalistów IT WWW.LANCERHUB.COM

Wymagania

Zakres obowiązków: Przełożenie wymagań biznesowych na gotowe produkty
Planowanie architektury aplikacji
Projektowanie, programowanie i doskonalenie rozwiązań
Praca w ramach różnych zespołów, wymiana wiedzy i doświadczeń
Śledzenie trendów rynkowych i technologicznych w obszarze technologii mobilnych
Proponowanie rozwiązań ułatwiających pracę własną i zespołu

Wymagania:

Min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w Java / JEE
Bardzo dobra znajomość architektury aplikacji
Bardzo szeroka wiedza odnośnie technologii Java wykorzystywanych w tworzeniu aplikacji webowych
Znajomość Spring oraz innych narzędzi i Frameworków
Doświadczenie w tworzeniu platform e-commerce mile widziane
Gotowość do podróży służbowych
Wiedza w zakresie rynku rozwiązań mobilnych