Back-end Developer

Fabryka e-biznesu sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.feb.net.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:
  • członek zespołu tworzącego systemy i serwisy internetowe,
  • bieżąca obsługa uruchomionych portali o zasięgu ogólnopolskim – optymalizacja działania i rozwój funkcjonalności,
  • bieżąca obsługa istniejących wdrożeń systemu FebCMS,
  • rozwijanie systemu FebCMS.

Oferujemy:
  • pracę przy ciekawych projektach o zasięgu ogólnopolskim,
  • ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systemem premiowym,
  • elastyczny sposób zatrudnienia (umowa o pracę/umowa cywilnoprawna/własna działalność),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Wymagania

  • umiejętność swobodnego działania w technologiach webowych: PHP, SQL, JS, jQuery i bardzo dobra znajomość minimum dwóch z nich,
  • przynajmniej podstawowa znajomość JS, XHTML/HTML oraz CSS,
  • mile widziana znajomość CakePHP oraz innych framework-ów PHP,
  • przynajmniej bierna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
  • zaangażowanie i inicjatywa w pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: [email protected] dopisując w temacie wiadomości dopisek „Programista PHP". W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Fabryka e-biznesu Sp. z o.o z siedzibą w Rzeszowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.