Specjalista ds. baz danych

IT Kontrakt

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. baz danych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: NB/TSQL/WAW/04

Wymagania

Obowiązki:
- Ścisła współpraca z zespołem developerskim
- Analiza wymagań
- Projektowanie i tworzenie modeli danych oraz architektury bazy danych
- Wykonywanie konsultacji oceniających wydajność systemu i wprowadzanie zmian zgodnie z wymaganiami
- Modyfikacja istniejących baz danych
- Wykrywanie braków w oprogramowaniu
- Szkolenie innych deweloperów odnośnie najlepszych praktyk i zapewnienie wsparcia technicznego
- Przygotowywanie raportów na temat baz danych

Wymagania:
- Doskonała znajomość indeksowania, strojenia baz danych i monitoringu
- Bardzo dobra znajomość T-SQL
- Minimum 3-letnie doświadczenie z SQL Server 2000/2005/2008
- Znajomość MySQL będzie dodatkowym atutem
- Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz chęć do podejmowania nowych wyzwań
- Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected].
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. baz danych.
Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.