Programista PHP

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla naszego Klienta, firmy zajmującą się sprzedażą gier komputerowych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/ -tki na stanowisko: Programista PHP
Nr ref. stanowiska: PHP/02/RZ
Miejsce pracy: Rzeszów – woj. podkarpackie

Główne zadania:
Tworzenie i udoskonalanie sklepów internetowych (m.in. integracja nowych systemów płatności oraz wprowadzanie nowych programów/rozwiązań dla klientów).

Wymagania:
- Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie programowania obiektowego PHP,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Bardzo dobra znajomość PHP, MySQL, HTML i CSS, JQuery oraz JavaScript w połączeniu z AJAX, znajomość frameworków PHP (Zend, Symfony itp.),
- Doświadczenie w pracy zespołowej,
- Doświadczenie w pracy przy dużych projektach internetowych.

Oferujemy:
- Pracę w przyjaznym zespole,
- Pakiet benefitów,
- Dobre warunki zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami..