Starszy Programista PHP_Düsseldorf

Trust Consulting HR

Główne zadania:

przygotowywanie strategii tworzenia wysoce skalowalnych witryn i ich implementacja (Distributed Computing und Caching etc.

rozwój i utrzymanie aplikacji webowych PHP dla przedsiębiorstw

implementacja interaktywnych interfejsów użytkownika

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe lub równoważne doświadczenie zawodowe

5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji webowych (analiza, architektura, wzorce projektowe, testy jednostkowe)

bardzo dobra znajomość PHP, HTML5, CSS, jQuery, Javascript

praktyczna znajomość baz danych, MySQL (redis, hadoop mile widziane)

bardzo dobra znajomość MVC framewors (Symfony 1, 2 lub ZEND)

praktyczna znajomość TDD, PHPUnit

doświadczenie w budowie witryn o wysokim natężeniu ruchu oraz znajomość takich narzędzi jak Memcached, nodeJS

mile widziana znajomość Elastica, nginx, Smarty, lessphp

Nasz Klient w zamian oferuje:

pracę w międzynarodowym środowisku

interesujące projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii

pracę w młodym i dynamicznym zespole

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 50 000 – 70 000 euro/rok

kurs języka niemieckiego

pakiet relokacyjny

różnorodne zajęcia sportowe (do wyboru)