Programista C++ [KRAKÓW]

Experis
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia
Inne

Tworzymy rozwiązania zapewniające naszym kandydatom wszechstronny rozwój zawodowy, a naszym klientom zapewniamy możliwość wzrostu prowadzonych przedsięwzięć.

Możliwość dołączenia do młodego zespołu, który pracuje nad projektem w obszarze zagadnień związanych z przetwarzaniem audio, rozpoznawaniem mowy i gestów.

ZAPEWNIAMY:
• umowę o pracę w rozwijającym się startupie,
• po okresie próbnym elastyczne godziny pracy,
• pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach z dostępem do najnowocześniejszych technologii,
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji ,
• komfortowe warunki pracy,
• system finansowania kursów, szkoleń i certyfikatów branżowych,
• przyjazną atmosferę w zespole,
• możliwość awansu w ramach komórki organizacyjnej,
• możliwość korzystania z dodatkowych benefitów, a dla chętnych możliwość pracy za granicą
• pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa
• darmową kawę w nieograniczonych ilościach

Proszę o wysłanie CV na adres mailowy: [email protected] z numerem referencyjnym ogłoszenia MM/C++/2015/Kraków

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
• udział w kompletnym cyklu życia oprogramowania (od projektowania, poprzez wykonanie i testowanie aż po możliwość uczestniczenia w procesie rozwoju oprogramowania opartym o feedback użytkowników)
• stworzenie aplikacji z przetwarzaniem audio, rozpoznawaniem mowy i gestów,
• optymalizacja istniejących, jak również projektowanie nowych rozwiązań desktopowej wersji aplikacji.

WYMAGANIA:

• dobra znajomość języków C/C++,
• znajomość programowania wielowątkowego,
• znajomość projektowania i programowania obiektowego (OOP i OOD),
• znajomość wzorców projektowych (MVC i Observer),
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz korzystanie z dokumentacji,
• poczucie odpowiedzialności za swoją pracę i napisany kod,
• komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole, dynamizm działania oraz chęć ciągłego rozwoju MILE WIDZIANE:
• znajomość języka skryptowego Bash lub Python,
• znajomość systemu kontroli wersji (GIT lub SVN),
• znajomość pulseaudio i zagadnień związanych z przetwarzaniem mowy,
• znajomość narzędzi do rozpoznawania mowy,
• znajomość metody SCRUM.