Java Developer, Warszawa (kontrakt, 8000-12000 zł)

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

8 000 - 12 000 zł netto

Język programowania

Obecnie realizujemy duży, długoterminowy projekt bezpośrednio dla jednego z ministerstw. Dostarczamy system skierowany do ponad 60 tyś odbiorców w całej Polsce.

Wymagania

Obowiązki:
  • Tworzenie oprogramowania w oparciu o Java/JEE.
  • Testowanie oprogramowania oraz uzupełnianie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca w zakresie uzgodnienia i opisania cech funkcjonalnych nowotworzonego systemu informatycznego.

Wymagania:

  • Umiejętności programistyczne w zakresie Java z wyszczególnieniem Web Services.
  • Znajomość technologii JEE ze szczególnym uwzględnieniem JAX-WS, JAXB, JMS, EJB 3, JPA, CXF, Spring.
  • Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym Maven, Ant, SVN, Eclipse, JUnit.
  • Mile widziana znajomość GWT.
  • Umiejętność projektowania usług Web Services (WSDL, XML, SCHEMA) z wykorzystaniem podejścia „contract first".
  • Znajomość wzorców projektowych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gosp.
  • Płatne urlopy w ramach kontraktu.
  • Godziny pracy 8 - 16 od poniedziałku do piątku.
  • Pracę z nowymi technologiami.
  • Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod adresem: [email protected]

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.