Programista PHP

Visualo sp. z o.o.

2 200 - 3 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://www.visualo.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Firma Visualo sp. z o.o. (www.visualo.pl) poszukuje programisty PHP do pracy przy nowych projektach webowych. Chcemy zatrudnić kogoś na stałe w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą.

Wymagania

Główne obowiązki i zadania:
• wdrażanie i rozwój aplikacji webowych, stron i sklepów www
• implementacja funkcji systemu zgodnie ze specyfikacją
• przygotowywanie i przeprowadzanie testów jednostkowych
• przygotowywanie integracji systemów Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość programowania obiektowego w PHP
• znajomość SQL - MySQL
• znajomość wzorców projektowych - MVC
• znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka PHP (np.: Symfony2)
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji    technicznej

Dodatkowe atuty:
• znajomość optymalizacji kodu PHP
• znajomość silnika Wordpress (w tym pluginy i system szablonów)
• znajomość standardów WWW (HTML, CSS, JQuery, AJAX)
• znajomość środowiska Linux
• znajomość i umiejętność przygotowania layout HTML z pliku projektu PSD

Więcej na: http://www.visualo.pl/kariera.php

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Praca zdalna
  • Elastyczne godziny pracy