.NET Developer / Warszawa

ProData Consult

do 60 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta - agencja komunikacji i marketingu interaktywnego - poszukujemy specjalisty na stanowisko Developer C#. Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość zdobycia stałego zatrudnienia

Udział w realizacji ciekawych projektów dla dużego międzynarodowego Klienta

Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej

Współpracę z firmą o stabilnej pozycji rynkowej

Wymagania:

Doświadczenie w programowaniu obiektowym w C#

Doświadczenie w budowie aplikacji z użyciem WebForms lub MVC3

Znajomość HTML/CSS i zainteresowanie webdevelopmentem mile widziane

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie i czytanie dokumentacji

Opis stanowiska:

Projektowanie i programowanie nowych funkcjonalności serwisów webowych

Utrzymywanie i rozwijanie funkcjonalności aplikacji obsługiwanych przez zespół

Projektowanie baz danych oraz pisanie zapytań SQL

Aktualizowanie i tworzenie dokumentacji technicznej dot. projektów

Projektowanie i pisanie Unit Testów

Wsparcie zespołu testerów przy projektowaniu i przeprowadzaniu testów bezpieczeństwa

Optymalizacja aplikacji pod względem wydajnośc z użyciem WebForms lub MVC3

Umowa: B2B
Czas trwania: współpraca stała
Lokalizacja: Warszawa