Lead Test Engineer – MANAGER DZIAŁU TESTÓW Embedded

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko LEAD TEST ENGINEER – Kierownik zespołu testów SW / software – embedded.

Oferujemy
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji
  • bonusy socjalne
  • pakiet socjalny, medyczny
  • szkolenia specjalistyczne, językowe.

Wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu testów lub zespołu testerów oprogramowania wbudowanego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym software lub zespołem testerów będzie atutem
  • doświadczenia i biegłości w prowadzenia testów oprogramowania w tym w szczególności testów automatycznych i testów SW embedded
  • wykształcenie z dziedziny elektroniki, automatyki, informatyki (oprogramowania) będzie atutem
  • umiejętności miękkich – otwartości, komunikatywności i dobrej współpracy zespołowej
  • doświadczeń w zarządzaniu zespołem inżynierów software, testerów, definiowania KPI, celów i budżetów projektowych
  • gotowości do delegacji w wymiarze do 10 – 20%
  • dobrej w mowie i piśmie znajomości języka angielskiego (B2 – C2)

Obowiązki
  • zarządzanie zespołem testów oprogramowania wbudowanego (embedded)
  • zarządzanie wycenami zleceń testów, budżetami działu i projektami w zakresie testów software / głównie embedded, testy automatyczne
  • ścisła współpraca z działami RnD i Project Management
  • definiowanie celów działu, zadań dla podwładnych i nadzór nad ich realizacją
  • zarządzanie zespołem testerów software (embedded)
  • wdrażanie i usprawnianie metodologii testów oprogramowania

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!