Inżynier Systemu - wdrożenia embedded

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Inne

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko Inżyniera Systemowego – Inżyniera Wdrożeń Embedded. Do udziału w rekrutacji zapraszamy także osoby z mniejszym (poniżej 3 lat) doświadczeniem zawodowym.

Oferujemy

  • realizacja ciekawych projektów produkcyjnych;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji plus premie i bonusy;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • pakiet medyczny, socjalny.

Wymagania

  • doświadczenia i wykształcenia technicznego, najlepiej w zakresie systemów wbudowanych, emebdded;
  • mile widziane doświadczenie z branż: automotive, smarthome, układy sterujące, zasilanie, mechanika precyzyjna, elektronika, elektromechanika, automatyka, mechanotronika, mechanika, materiałoznawstwo, zarządzanie produkcją, projekty HW, SW, RnD, testy i Q/A;
  • samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • gotowości do odbywania podróży służbowych (10 – 30%);
  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej szkolenia i komunikację z Klientami (delegacje);
  • dodatkowy

Obowiązki
  • analizowanie wymagań technicznych, jakościowych w projektach zewnętrznych, praca z Klientami;
  • współtworzenie koncepcji i architektury systemu wraz ze specjalistami (elektronika, mechanika, oprogramowanie, HW & SW, RnD);
  • wsparcie przy przygotowaniu dokumentacji, ofert i wycen produkcyjnych;
  • wsparcie lidera projektu w kwestiach technicznych, dokumentacji, komunikacji z Klientem;
  • identyfikacja ryzyka, w tym ryzyka technicznego i projektowego;
  • współudział w planowaniu testów systemu;
  • współtworzenie dokumentacji w poszczególnych fazach tworzenia systemu.
  • mi atutami będzie znajomość innych języków i zarządzania projektami.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!