Programista WEB_Berlin

Trust Consulting HR

Trust Consulting HR od ponad 13 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Główne zadania:

zapewnienie wizji produktu i prowadzenie projektu z zakresu przetwarzania danych od strony technicznej

projektowanie rozwiązań, które obejmują całe spektrum od pozyskiwania danych po wyświetlenie ich na ekranie użytkownika

analiza jakościowa i ilościowa ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych danych

tworzenie bibliotek pozwalajacych na manipulację i wizualizację danych

bliska współpraca z zespołem zajmującymi się ekstrakcją danych i uczeniem maszynowym

rozwój i prototypowanie algorytmów oraz technik, które wyniosą analizę danych na następny etap ewolucji

Wymagania:

przynajmniej 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji WEB'owych

doskonała wiedza z zakresu HTML5, CSS3, JavaScript (ECMA Script 5.1) I Jquery

dobre zrozumienie zagadnień związanych z zakresu struktur danych, algorytmów i teorii złożoności obliczeniowej

znajomość i doświadczenie z przynajmniej kilkoma wymienionymi technologiami: Zend, Symphony, MySQL, PostgreSQL, Memcache, Bash, Spring, JPA(Hibernate or Datanucleus), Stripes, JAX-RS (Jackson), Tomcat, Apache

dobra znajomość wzorców projektowych

dodatkowe umiejętności mile widziane: doświadczenie w wizualizacji danych (D3 or Protovis), doświadczenie z językami programowania Java,PHP,Python I/lub Scala

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient w zamian oferuje:

pracę w młodym, zmotywowanym zespole analitycznym

nowoczesne miejsce pracy w samym sercu Berlina w relacjach z międzynarodowymi klientami

udział w sukcesie prężnie rozwijającej się firmy

komunikatywne, ambitne i inspirujące środowisko pracy przy adekwatnym wynagrodzeniu