.Net Developer (Windows Phone)

Human&Hunter

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: NDWP/EC/Ł Zadania:
• tworzenie i utrzymanie aplikacji mobilnej na platformie Windows Phone
• optymalizacja aplikacji
Wymagania:
• znajomość platformy Windows Phone oraz technologii mobilnych
• praktyczna znajomość platformy .NET oraz języka C#/XAML
• bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
• wzorców projektowych (w szczególności MVVM)
• środowiska Visual Studio
• praktyczna znajomość technologii webowych w zakresie REST, WebServices, JSON
• znajomość SQL
• wiedza z zakresu aktualnych trendów tworzenia aplikacji mobilnych
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej
• zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
• umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone zadania
Mile widziane:
• praktyczna znajomość polityki dobrych praktyk związanych z publikacją aplikacji w Windows Store
• doświadczenie w pracy metodologią Agile
• znajomość Silverlight, Windows RT, ActiveX, COM/ATL

Nasz Klient oferuje:
• możliwość dostosowania formy zatrudnienia do indywidualnych potrzeb
• elastyczne godziny pracy
• pracę w miłej atmosferze i bieżące wsparcie zespołu
• dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i technologii
• szkolenia dla pracowników
• dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne, pokój multimedialny z konsolą i grami, napoje i przekąski w miejscu pracy)
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności 3 000 – 7 000zł netto

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Metodologia pracy

O Human&Hunter

Human & Hunter to specjalistyczne Doradztwo Personalne.
Human & Hunter  to specjalistyczne Doradztwo Personalne. H&H powstało dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej swojej firmy.