Web Developer – Programista PHP

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Jeden z czołowych dystrybutorów z branży IT poprzez sklepy internetowe oferuje setki grup produktowych m.in. komponenty IT oraz elektronikę konsumencką. Firma poszukuje Programisty PHP – Web Developera do obsługi i rozwoju portali internetowych o charakterze sprzedażowym oraz marketingowym.

Oferujemy
  • pracę na etat w dużej firmie (150 pracowników) na południu Wrocławia;
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia a później i wyników;
  • premie za wyniki, bonusy socjalne, pakiety medyczne i sportowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zarządzanie sklepami internetowymi z setkami grup produktowych IT;
  • narzędzia pracy + pakiet szkoleń (po okresie próbnym);
  • zniżki na sprzęt IT.

Wymagania

  • doświadczenia w tworzeniu komercyjnych aplikacji WWW;
  • dobra znajomość programowania w języku PHP 5 (Zend Framework, Yii, Webservices);
  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN, GIT);
  • znajomość relacyjnych baz danych MySQL;
  • znajomość JavaScript, Ajax w tym framework jQuery;
  • znajomość Open Source CMS (WordPress, Prestashop) będzie atutem;
  • znajomość DevExpress ASP.NET MVC będzie atutem;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Windows Forms C# będzie atutem;
  • znajomość tworzenia dokumentacji technicznej projektu będzie atutem;
  • znajomość programowania w ASP.NET 4 C# MSSQL będzie atutem;
  • obsługa Photoshop / umiejętność cięcia CSS będzie atutem;
  • umiejętność projektowania systemów bazodanowych będzie atutem.

Obowiązki
  • opieka techniczna i rozwój firmowych sklepów internetowych;
  • tworzenie aplikacji intranetowych;
  • programowanie stron e-commerce;
  • rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań;
  • projektowanie i realizacja nowych aplikacji;
  • budowa i rozwój serwisów internetowych oraz intranetowych opartych na technologii PHP;
  • tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!