Senior Web Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Inne

Opis oferty

Opis Stanowiska

-Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScrip.
-Udział w tworzeniu i implementacji innowacyjnych aplikacji webowych.
-Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności zadań.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3.
Dobra znajomość JavaScript.
Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design.
Dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN).
Wyższe wykształcenie.
Mile widziane zainteresowanie technologiami PhoneGap, technologiami webowymi i architekturą informacji.

Oferujemy

-Pracę w doświadczonym zespole.
-Możliwość realizacji innowacyjnych projektów dla kluczowych klientów w branży farmaceutycznej.
-Przyjazną atmosferę pracy w ciekawym i inspirującym otoczeniu.
-Praca w Zespołach Scrumowych przy użyciu najnowszych technologii takich jak: SASS, LESS, czy AngularJS.
-Elastyczne godziny pracy.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com