Helpdesk - Wsparcie Techniczne

PGS Software S.A.

Do wrocławskiego biura PGS Software poszukujemy osoby na stanowisko Helpdesk.

W PGS Software możesz liczyć na:
  • Elastyczny czas pracy (20-30 godzin tygodniowo) umożliwiający pogodzenie wraz ze studiami dziennymi
  • Pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Pyszne kanapki, Cola, Fanta, Sprite, soki i ciepłe napoje bez ograniczeń
  • Spontanicznie organizowane zajęcia integracyjne – chodzimy na gokarty, rowery, kajaki, imprezy

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie prawidłowego działania urządzeń w salach konferencyjnych, usuwanie bieżących awarii oraz wdrażanie nowych rozwiązań
  • Wsparcie lokalnych użytkowników w zakresie sprzętu komputerowego
  • Ewidencja i organizacja zakupów drobnego sprzętu komputerowego (np.myszki, słuchawki, głośniki itp.)
  • Współpraca z serwisantami sprzętu biurowego
  • Wsparcie biura w sprawach organizacyjnych

Wymagania:
  • Status studenta informatyki lub pokrewnego kierunku
  • Umiejętność przeprowadzania drobnych napraw i prac konserwacyjnych sprzętu komputerowego
  • Dobra znajomość: Windows XP/Vista/7/8, sprzętu PC oraz MS Office
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Dyspozycyjność na min. ½ etatu od 1 maja
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje

O PGS Software S.A.

The place to develop apps and friendships

PGS Software to polska spółka informatyczna, która tworzy najwyższej jakości oprogramowanie, aplikacje mobilne oraz rozwiązania IT dla zagranicznych przedsiębiorstw. Zatrudniamy obecnie ponad 350 programistów, testerów i grafików. Ukończyli oni już niemal 900 projektów, głównie dla klientów z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Posiadamy cztery nowoczesne centra developerskie we Wrocławiu, Rzeszowie, Warszawie i Gdańsku, jak również dział sprzedaży w Londynie. Jesteśmy notowani na rynku NewConnect od 2008 roku.