Java Developer

SNW IT
  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

SNW Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 8426). Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:
Osoba pracująca na danym stanowisku będzie pracować w zespole projektowym odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie systemu sprzedażowego dla prestiżowego klienta z branży telekomunikacyjnej na rynku Polskim. Do zakresu obowiązków kandydata należeć będą: • implementacja oprogramowania na podstawie gotowej specyfikacji
• wsparcie dla procesu testów oprogramowania i Quality Assurance.
Nowy członek zespołu będzie pracował w następującym środowisku:
• Warstwa prezentacji: JSP, JSF
• Warstwa DAO: JDBC, PL/SQL
• Integracja: Webservices, Webmethods
• Core: Spring
• Architektura: Linux, Solaris, Oracle, Weblogic
• Narzędzia: Eclipse, IDEA, Git, Gerrit, Maven, VirtualBox, JRebel

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,
• 1 rok doświadczenia na stanowisku Programista Java,
• wiedza z następujących obszarów:
Java: znajomość wzorców projektowych, podstawowych klas i interfejsów biblioteki Java, parametrów konfiguracyjnych JVM; zrozumienie OOP oraz dziedziczenia i polimorfizmu; umiejętność korzystania z debugera; wiedza czym jest GC oraz sposób działania; znajomość narzędzi JDK
Java EE: znajomość dowolnego serwera aplikacyjnego; umiejętność samodzielnego zbudowania oraz uruchomienia aplikacji EE.
Bazy danych: ugruntowana wiedza z zakresu relacyjnych baz danych, opanowanie złączeń, grupowania oraz agregacji
Unix: podstawowa znajomość systemu unix z zakresu jego konfiguracji, podstawowych poleceń unixowych
Narzędzia developerskie: IDE: umiejętność samodzielnego skonfigurowania oraz sprawne poruszanie się po nim; znajomość Git/SVN lub innego systemu kontroli wersji; znajomość Maven lub innego narzędzia do budowania i zarządzania zależnościami
• umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia
• dbałości o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

Oferujemy:
• Udział w rozwojowym i dynamicznym projekcie dla jednego z liderów branzy telekomunikacyjnej,
• Możliwość rozwoju zawodowego i stałego zdobywania nowej wiedzy,
• Atrakcyjny poziom wynagrodzeń,
• Rewelacyjną atmosferę w zespole,
• Uczestniczenie w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, zawody balonowe),
• Szkolenia, certyfikacje oraz współfinansowanie nauki j. angielskiego,
• Pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie medyczne).

Jeśli jesteś zainteresowana(y) ofertą prześlij swoje CV na adres mailowy: [email protected]. W celu poznania innych ofert CLICK HERE .
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Zgadzam się na wykorzystanie przez SNW Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Wymagania

Java EE: znajomość dowolnego serwera aplikacyjnego; umiejętność samodzielnego zbudowania, zdeployowania oraz uruchomienia aplikacji EE.