programista Java/Groovy

Vento Consulting Group

3 000 - 4 000 zł netto

Język programowania

Kilkanaście ciekawych projektów aplikacji mobilnych i internetowych czeka na programistów (Java/Groovy), którzy zechcą się nimi zaopiekować. Zapewniamy ciekawą pracę, świetne towarzystwo, atrakcyjne warunki lokalowe oraz umowę taką, jaką zechcecie (o pracę, o dzieło, zlecenie, FV). Praca w siedzibie firmy! (Poznań).  PROGRAMISTA

Zakres obowiązków:

• programowanie w języku Java/Groovy
• projektowanie aplikacji mobilnych i internetowych

Wymagania

Wymagania obligatoryjne:

• bardzo dobra znajomość języka Java/Groovy
• znajomość Git
• umiejętność planowania i organizacji pracy pod kątem wymaganych terminów,
• odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność, umiejętność pracy w zespole, Mile widziane:

• znajomość frameworka Grails/Spring
• znajomość zagadnień Responsive Web Design
• dobra znajomość HTML5 i CSS3
• znajomość środowiska Linux
• podstawowa znajomość JavaScript

Zapewniamy:

• ciekawe projekty, świetną atmosfera, sympatycznych, młodych współpracowników
• dobrą lokalizację (dom z dużym ogrodem w pobliżu PST)
• elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie)
• atrakcyjne wynagrodzenie 3000 – 4000 zł netto na początek.

Metodologia pracy

O Vento Consulting Group

VENTO CONSULTING GROUP sp. Z o. o. to firma konsultingowa realizująca projekty z branży IT i nowych technologii. Obsługuje start-upy, zapewniając profesjonalne wsparcie merytoryczne, doradztwo i planowanie strategii marketingowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: