Programista C#

CPL Jobs
Język programowania
Framework

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, globalnego lidera, tworzącego oprogramowania nowej generacji dla przedsiębiorstw, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista C#

Nasz Klient oferuje:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Praca w międzynarodowym środowisku
Możliowość rozwoju dzięki pracy z najnowszymi technonlogiami, szkoleniom, certyfikatom
Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe)
Lekcje angielskiego
Liczne szkolenia

Wymagania

Wymagania: Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
Min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu w C#
Znajomość programowania obiektowego i SQL
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność analitycznego myślenia
Doswiadczenie w pracy w Agile/Scrum

Mile widziane:

Znajomość JavaScript, HTML5 i CSS
Doświadczenie w pracy z systemami ERP

Zakres obowiązków:

Współtworzenie, rozwój i utrzymanie nowoczesnej aplikacji typu ERP
Projektowanie i implementacja oprogramowania
Praca w międzynarodowych projektach

Aplikacje w jezyku angielskim prosimy o przesylanie na adres e-mal: [email protected]