Programista Java

Arche Consulting

4 000 - 6 000 zł netto

Obowiązki: Implementacja nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania
Projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych
Wykonanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku: programista J2EE
Znajomość:
Java J2EE, biblioteka standardowa JDK
wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania
spring Framework 3.x, w tym modułów: Core, MVC, Data, Web Flow, Security, Integration
Java Persistence API (Hibernate)
HTML5 (wzorców RWD, MVVC), JavaScript, CSS i różnic w implementacji standardów w przeglądarkach i urządzeniach mobilnych, oraz znajomość metod optymalizacji aplikacji webowych
technik tworzenia oprogramowania dedykowanego dla IBM WebSphere Application Server 7.x
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie znajomość

Architektury opartej na usługach (SOA)
Organizacji testów zgodnie z zasadami ciągłej integracji (TestNG + Jenkins)
Technik profilowania aplikacji
Zarządzania zależnościami za pomocą Maven
Paradygmatu AOP (AspectJ)
RedHat Linux

Nasz Klient oferuje:

Interesującą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych.