iOS Developer

Connectmedica Sp. z o.o.

Opis oferty

O Firmie

Connectmedica – jesteśmy agencją kreatywną i działamy w obszarze zdrowia. Tworzymy zintegrowaną komunikację dla branży medycznej, farmaceutycznej i innych związanych ze zdrowiem. Wyróżnia nas ponad 15 lat doświadczenia we współpracy z branżą medyczną, środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce. Tworzymy najlepsze aplikacje mobilne dla biznesu farmaceutycznego oraz innowacyjne rozwiązania dla wzmocnienia roli zdrowia w komunikacji marek FMCG.

Więcej o naszej firmie na stronie: www.connectmedica.com

Opis Stanowiska

Projektowanie i tworzenie natywnych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem iOS SDK/Objective-C/Swift.Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym z etapów projektu od designu po testy.Praca w doświadczonym zespole programistów mobilnych pod okiem dedykowanego Team Leadera.

Wymagania

Wymagania

Bardzo dobra znajomość środowiska developerskiego Xcode.Bardzo dobra znajomość języka programowania Objective-C oraz iOS SDK.Znajomość Swifta - mile widziana.Znajomość wzorców projektowych OOP.Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych.Znajomość dobrych praktyk tworzenia aplikacji mobilnych.Znajomość systemów kontroli wersji (GIT).Komunikatywność, determinacja w rozwiązywaniu problemów.Otwartość na nowe zagadnienia, technologie oraz chęci samorozwoju.

Oferujemy

Elastyczne godziny pracy.Udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie.Możliwość realizacji innowacyjnych projektów dla kluczowych klientów z branży farmaceutycznej.Przyjazną atmosferę w pracy w kreatywnym i zgranym zespole.Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, urządzenia mobilne, wewnętrzne szkolenia).

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com