Programista Java

IP Partner

8 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Inne

W związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukujemy Java Developerów którzy zaimplementują rozwiązanie dla platformy obiegu dokumentów.

Praca polega na programowaniu w oparciu o projekt techniczny oraz wskazaną architekturę, współpracę z zespołem projektowym, Współuczestnictwo w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, dbanie o jakość kodu (w tym przeprowadzanie testów automatycznych).

Wymagania

Obowiązki:
  • Implementacja rozwiązań dla platformy obiegu dokumentów
  • Programowanie w oparciu o projekt techniczny oraz wskazaną architekturę
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Współuczestnictwo w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, dbanie o jakość kodu (w tym przeprowadzanie testów automatycznych)
Wymagania:

  • Minimum 1,5 – 2 lata doświadczenia w programowaniu w J2EE (w tym JPA, JSP i EJB)
  • Znajomość narzędzi JIRA, EA i GIT
  • Znajomość Hibernate
  • Bardzo dobra znajomość Spring
  • Znajomość PostgreSQL oraz axis2 (web services)

Metodologia pracy

O IP Partner

IP Partner

We are IP Partner. We boost your business by building dedicated development teams in Poland. Our company was founded in 2009 in Warsaw. Now we operate as innovative outsourcing company. Why we do it ?

We know that Polish Developers are Top Class worldwide. Did you know it ?

Please read details here: https://lnkd.in/d_-sQMP / Thanks to: Robb Renner

That’s why IP Partner takes part in most innovative projects for our customers but we are not unicorn.

  • Check our references on Clutch: https://clutch.co/profile/ip-partner
  • Follow us onLinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ip-partner