Programista PHP

Nowoczesna Firma
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • http://www.nf.pl WWW

Opis oferty

Opis stanowiska:
• Budowa i rozwój aplikacji webowych
• Skład oraz oprogramowanie serwisów i portali internetowych
• Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie portalu nf.pl

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość PHP5 (Kohana Zend Framework 2.0), HTML CSS, JavaScript
• Dobra znajomość języka SQL w baza danych MySQL oraz podstawowa w NoSQL (MongoDb, ElasticSearch)
• Mile widziana znajomość systemu kontroli wersji Git
• Znajomość języków będzie postrzegana jako atut
• Otwartość na nowe wyzwania projektowe oraz podnoszenie kompetencji
• Zainteresowanie najnowszymi trendami na rynku internetowym
• Chęć rozwoju osobistego oraz podnoszenia swoich umiejętności zawodowych
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w dużym zespole projektowym

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Nowoczesna Firma

Nowoczesna Firma S.A.

spółka medialno-technologiczna od 2005r. na polskim rynku
właściciel portalu biznesowego www.nf.pl oraz organizator prestiżowych kongresów i konferencji
ponad 1,4 mln osób miesięcznie szuka na nf.pl porad i ofert związanych z biznesem
jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w obszarze nowych mediów
notowana na rynku New Connect