Programista Front-end

Ligo Headhunters

5 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania

Ligo Headhunters dla klienta odpowiedzialnego za kompleksowy outsourcing procesów backoffice dla Klientów poszukuje do młodego, ambitnego zespołu Programistów Front-end. Nasz klient oferuje zewnętrzny Dział Finansowy i rozwiązania z zakresu Księgowości, Podatków, Kadr i Płac oraz Sekretariatu i Administracji. Wykonują system klasy ERP jako aplikacje webową, która będzie udostępniana/sprzedawana zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Firma planuje rozbudowę zespołu programistycznego o 50 pracowników.

PROGRAMISTA FRONT-END

Zakres obowiązków:
• tworzenie i rozwijanie zaawansowanego systemu back-endowego do poziomu API
• udoskonalanie rozwiązań pod kątem skalowalności aplikacji
• współpraca ze specjalistami z obszaru UX
• praca z dokumentami analitycznymi
• praca z dokumentacją techniczną
• opracowywanie dokumentacji oprogramowania, wg standardu PHPDoc

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość Backbone js
• znajomość technologii CSS, HTML, JavaScript
• znajomość zagadnień z responsywnego designu
• zdolność do rozwiązywania problemów
• umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie z pracą w metodyce TDD
• Tworzenie aplikacji w modelu single page application
• Znajomość JQuery, Bootstrap

Zapewnimy Ci:
• pracę nad najwyższej jakości i aktualnym technologicznie kodem
• dużo niestandardowych problemów do rozwiązania
• pracę na Mokotowie
• możliwość rozwoju
• forma zatrudnienia: umowa o dzieło lub B2B
• wynagrodzenie w zależności od umiejętności od 5-10 tys netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV pod adres [email protected].

Numer w rejestrze: 11969

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064