Programista Python

Dotpay S.A.
Język programowania
Inne

Lider rynku pośrednictwa finansowego w branży e-commerce poszukuje osoby na stanowisko: Programista Python

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Zadania:

  • analiza wymagań i projektowanie elementów rozwiązania
  • tworzenie oprogramowania, wraz z zapewnieniem odpowiedniej jakości poprzez
  • tworzenie testów jednostkowych/integracyjnych
  • wsparcie w procesie utrzymania
Wymagania:

  • dobra znajomość języka programowania Python,
  • doświadczenie w aplikacjach webowych,
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • znajomość usług sieciowych i protokołów: HTTP, SOAP
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność, pomysłowość, umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • wzorców projektowych, systemu Linux, testów jednostkowych, systemu kontroli wersji (SVN),
  • języków: PHP, JavaScript, HTML, CSS,
  • usług sieciowych: REST,
  • bibliotek/oprogramowania: Django, DOJO.
Oferujemy:

  • pracę w siedzibie firmy,
  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym.
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj na to stanowisko.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna