Administrator Sieci (Checkpoint, F5)

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Administrator Sieci
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Znajomość konfiguracji i diagnostyki urządzeń Checkpoint, F5, Cisco, Juniper (switche, routery, firewalle)
  • Praktyczna wiedza związana z bezpieczeństwem sieci LAN/WAN/WiFi
  • Doświadczenie we wdrażaniu zaawansowanych koncepcji opartych o rozwiązania Cisco
  • Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych
  • Dobra znajomość mechanizmów bezpieczeństwa sieciowego
  • Znajomość narządzi do monitoringu i statystyk

Wymagania:

  • Znajomość konfiguracji i diagnostyki urządzeń Checkpoint, F5 (switche, routery, firewalle)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z sieciami średniej wielkości
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci LAN/WAN/WiFi
  • Rzetelność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wymagania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
  • Długoterminową współpraca
  • Benefity - prywatna opieka medyczna, karnet sportowy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Realną perspektywę rozwoju

Aplikuj bezpośrednio: http://interpermit.startpraca.pl/application/form/205997/0/1/

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna