Inżynier DevOps

BROKER HR

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: BH | Pro | DevOps | 3 | 15

Wymagania

Zadania:
Tworzenie , rozwijanie i wdrażanie wysokiej jakości oprogramowania
efektywne rozwiązywanie pojawiających się problemów
Administrowanie systemem operacyjnym Linux Wymagania:
minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux
znajomość protokołów sieciowych i umiejętność konfiguracji usług hostingowych
znajomość cyklu rozwijania oprogramowania
znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów
znajomość zagadnień z zakresu kryptografii
znajomość  technologii wirtualizacji ( VMware / XEN / KVM )
znajomość oVirta, Dockera, Jenkinsa, Gita.

Klient zapewnia:
stabilność zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb Kandydata
atrakcyjne warunki finansowe
przejrzystą ścieżkę kariery i system benefitów
swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole
pakiet socjalny
udział w ciekawych projektach dla instytucji finansowych
dostęp do najnowszych technologii
możliwości rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia
przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony specjalistów

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację na adres: [email protected] z numerem referencyjnym w tytule maila. Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy

O BROKER HR

Find new job with us:)
BROKER HR specjalizuję się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych. Jako jeden z nielicznych podmiotów łączymy nowatorskie rozwiązania, będące przedmiotem badań ośrodków naukowych, a także współpracujemy z ośrodkami akademicki, realizując zadania dla naszych partnerów.
Zespół Naszego Klienta to profesjonalni eksperci w dziedzinie IT dla sektora biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w dynamicznym środowisku nowych technologii pozwala dostarczać światowej klasy rozwiązania.