Programista .net / branża IT

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Nasz Klient, firma dystrybucyjna z branży IT, poszukuje specjalisty na stanowisko Programista .Net

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie i praca w dużej firmie;
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość rozwoju, ciekawe projekty, praca dla znanych marek;
szkolenia;
pakiet socjalny, medyczny, sportowy.

Wymagania

Zadania:

praca w dziale analiz biznesowych i tworzenie aplikacji desktopowych do zarządzania i interpretacji przepływów pieniężnych w firmie oraz aplikacji związanych z rozliczaniem rabatów, zysków, kalkulacją rentowności, statystykami sprzedaży, cen sprzedaży;
tworzenie narzędzi i aplikacji na potrzeby działu księgowości, logistyki, marketingu;
rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań systemowych;
tworzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów.

Wymagania:

doświadczenie w tworzeniu aplikacji komercyjnych;
wykształcenie min. średnie, atutem będzie wykształcenie wyższe lub średnie informatyczne (informatyk, inżynier, programista);
język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej (A2, B1);
znajomość narzędzi MS SQL Server 2005-2008, T-SQL, .NET C#, Visual Studio;
umiejętność tworzenia zapytań bazodanowych, pisania procedur składowanych oraz ich optymalizacja;
zaawansowana znajomość MS Excel;
prawo jazdy kat. B;
dodatkowym atutem będzie umiejętność pisania makr w VBA i tworzenia dokumentacji technicznej projektu oraz znajomość SSIS i zagadnień związanych z hurtowniami danych;
mile widziana znajomość frameworka DevExpress;
mile widziana wiedza z zakresu finansów i księgowości.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!