Tester Aplikacji Telekomunikacyjnych

Connectis

6 000 - 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Narzędzia
Inne

Do jednego z projektów poszukujemy Testera Aplikacji Telekomunikacyjnych.
Praca stacjonarnie w biurze w Warszawie.
Start: ASAP

Wymagania

Doświadczenie:
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji sieciowych - protokoły SS7/IP
  • Doświadczenie w automatyzacji testów (np. Robot, TTCN-3, Seagull)
  • Znajomość architektury sieci telekomunikacyjnej pod kątem usług IN
  • Protokoły Telco: CAP, MAP, INAP, GTP
  • Protokoły IP: Diameter, LDAP, SOAP, HTTP
Dodatkowym atutem będą:
  • Doświadczenie ze standardem JAIN-SLEE (np. OpenCloud, Mobicents)
  • Analiza pakietowa protokołów (Wireshark, tcpdump, itp.)
  • Proces raportowania testów w oparciu o typowe narzędzia (JIRA, Mantis, Bugzilla, itp.)
  • Obsługa systemów kontroli wersji (SVN, Git)
  • Wykonywanie testów wydajnościowych
Obowiązki:
  • Testowanie usług sieci inteligentnej (IN) na platformie JAIN-SLEE
  • Wdrożenie nowego rozwiązania dla międzynarodowego operatora telekomunikacyjnego