Specjalista ds. IT

Grupa Profas
  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług. Obecnie dla naszego Klienta - producenta opon i wyrobów gumowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Stargard Szczeciński
ref.: PS/SIT/03/15

Zakres obowiązków:

- zapewnienie ciągłości pracy systemów i urządzeń IT w obszarze produkcji
- administrowanie Systemem Zarządzania Produkcją
- wsparcie użytkowników systemów produkcyjnych oraz rozwiązywanie problemów
- analiza procesów produkcyjnych i wdrażanie nowych rozwiązań
- realizacja projektów informatycznych

Wymagania:

- wykształcenia wyższego informatycznego
- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
- dobrej znajomości języka angielskiego
- praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu technologii MS Windows Server oraz VMware
- doświadczenia z systemami baz danych Oracle oraz MS SQL
- podstawowej znajomości zagadnień sieciowych
- zaangażowania, zdolności analitycznych oraz interpersonalnych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji w oparciu o umowę o pracę
- pakiet medyczny i dofinansowanie do pakietu sportowego
- udział w profesjonalnych szkoleniach i dofinansowanie do nauki języka angielskiego
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres:
[email protected]