Młodszy Inżynier Oprogramowania, Software Engineer

Natek.pl
Język programowania
Inne

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów IT, którzy dołączą do jednego z naszych zespołów na stanowisku Inżynier ds. Rozwoju Oprogramowania. Jest to stanowisko dla Inżynierów, chcących rozwijać swoje umiejętności techniczne w nowoczesnych technologiach i międzynarodowym środowisku.

Wymagania

Obowiązki:

  • Udział w projektach tworzenia oprogramowania
  • Przygotowanie oprogramowania zgodnie z wymogami projektu
  • Analiza i akceptacja dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie planu testów i walidacja oprogramowania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Telekomunikacja, Informatyka, Elektronika lub pokrewne), ewentualnie studenci ostatniego roku studiów z pełną dyspozycyjnością do pracy
  • Java, C++ lub języki skryptowe (możliwe również doświadczenie w projektach akademickich)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza/zainteresowanie z obszaru kryptografii
Oferujemy:

  • Udział w projektach w międzynarodowym środowisku dla największych światowych marek
  • Stały rozwój zawodowy, SZKOLENIA
  • Możliwość uczestniczenia w projektach w innych oddziałach NATEK w Polsce i Europie
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych bonusów (opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie do posiłków)