MdM Tool Developer

DACOMET
Język programowania
Baza danych
Inne

Dacomet firma podwykonawcza Alcatel-Lucent poszukuje osób zainteresowanych podjeciem współpracy na stanowisku

 Jezeli chcesz chodzić do pracy z uśmiechem na twarzy, czerpać wiedzę od wysokiej klasy specjalistów, rozwijać się w obrebie miedzynarodowej organizacji, dołącz do naszego grona developerów.

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

-          Rozwój i implementacja nowych funkcjonalności dla platformy MDM Alcatel- Lucent

-          wsparcie i utrzymanie istniejących rozwiązań

-          dbanie o jakość procedur monitorujących stan systemu

-          rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników

-          współpraca z zespołem developerów

NASZE OCZEKIWANIA :

-          wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

-          znajomość j.angielskiego ( pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej )

-          znajomość języka programowania  python

-          doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych ( SQL, Postgre SQL )

-          znajomość XML,XSD,HTML,CSS, AJAX

-          znajomość obiektowych języków programowania
           znajomość języka programowania  python bedzie dodatkowym atutem

-          znajomość  środowiska Linux (od strony użytkownika oraz developera )

-          ogólna wiedza z zakresu sieci telekomunikacyjnych i IP będzie atutem

Metodologia pracy

O DACOMET

W roku 1999 firma rozpoczęła szerszą współpracę z korporacją Lucent Technologies obecnie Nokia Group w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej dla klientów na całym świecie. W kolejnych latach powstawały sekcje odpowiedzialne za obsługę logistyczną oraz realizację zleceń związanych z instalacją i uruchomieniem urządzeń telekomunikacyjnych. Dodatkowo firma wprowadziła usługę całodobowego wspomagania klienta w kwestiach rozwiązywania problemów i usuwania awarii.

Obecnie poszukujemy specjalistów w sektorze IT dla jednego z naszych klientów, który jest jedną z wiodących marek w przemyśle IT.

Naszą misją jest zapewnianie Klientowi wsparcia w osiąganiu celów biznesowych poprzez tworzenie oraz wdrażanie kompleksowych, bezpiecznych rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb.