[Gdańsk] Senior Java Developer

Experis IT
Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Oferta:
• Atrakcyjne warunki finansowe;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Komfortowe biuro i warunki pracy: developerzy pracują w kilkuosobowych, przestronnych pokojach;
• System premiowy;
• Podwyższony koszt przychodu z tytułu praw autorskich;
• W ramach pakietu socjalnego prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oszczędnościowy fundusz kapitałowy;
• Benefity: karta Multisport dla pracownika i najbliższej osoby, nauka angielskiego, możliwość korzystania z sal sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie udziału w wybranych wydarzeniach sportowych;
• Ergonomiczne miejsce pracy z 2 monitorami;
• Imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin;
• Dostęp do nowych technologii i możliwość rozwoju osobistego;
• Fun room: piłkarzyki; Xbox, darty.
• Wiele innych inicjatyw wewnętrznych zależnych od pomysłowości pracowników.

Wymagania

Poszukujemy osób do rozwijania produktów przeznaczonych dla działów IT do monitorowania i analizy wydajności aplikacji. W Gdańsku firma zajmuje się wszystkimi etapami procesu wytwarzania oprogramowania, począwszy od analizy runku i definiowania produktów, poprzez wybór technologii, programowanie czy testowanie, a skończywszy na tworzeniu dokumentacji dla użytkowników i wsparciu technicznym klientów.

Szukamy doświadczonych programistów, którzy są otwarci, kreatywni i potrafią proponować własne rozwiązania.

Zakres obowiązków:
• Rozwijanie funkcjonalności produktów firmy w języku Java
• Aktywny udział w projektowaniu rozwoju tworzonej platformy;
• Udział w całym procesie wytwarzania oprogramowania od analizy wymagań poprzez projektowanie do wdrożenia rozwiązania u klienta;
• Dbałość o dużą wydajność rozwiązania;
• Dbałość o jakość tworzonego kodu źródłowego: Code Review, Refactoring. Oczekiwania:
• Bardzo dobra znajomość języka Java poparta minimum 4 letnim doświadczeniem;
• Znajomość: Tomcat, JSF lub Cassandra;
• Umiejętność programowania wielowątkowego;
• Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji webowych w technologiach: HTML, JavaScript, CSS;
• Dobra znajomość SQL;
• Samodzielność, wielozadaniowość, dokładność w wykonywaniu obowiązków;
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane:
• Znajomość języka C++;
• Doświadczenia z wielowarstwowymi systemami rozproszonymi i Big Data;
• Znajomość sieci TCP/IP.

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu oraz przesłania CV w języku angielskim na adres email:

[email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.