Programista .NET

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Framework

Dystrybutor sprzętu IT i oprogramowania poszukuje specjalisty - Programisty .NET.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie - praca na etat (opcjonalnie kontrakt)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju
- szkolenia
- pakiet socjalny, medyczny, sportowy

Wymagania

Zadania:
- tworzenie narzędzi i aplikacji do zarządzania przepływami pieniężnymi w firmie (zobowiązania, należności itd.) i ich interpretacji
- analiza procesów biznesowych oraz ich usprawnianie
- tworzenie narzędzi wspierających działania biznesowe (rozliczanie rabatów, zysków, kalkulacja rentowności itd.)
- optymalizacja baz danych oraz zapytań T-SQL
- raportowanie
- tworzenie oprogramowania optymalizującego prace innych działów
- rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań systemowych
- administracja programami oraz nadawanie uprawnień

Wymagania:
- znajomość narzędzi MS SQL Server, T-SQL, .NET C#, Visual Studio, ASP.NET MVC
- znajomość relacyjnych baz danych MySQL
- umiejętność tworzenia zapytań bazodanowych, pisania procedur składowanych oraz ich optymalizacja
- zaawansowana znajomość MS Excel
- znajomość systemów kontroli wersji (SVN, GIT)
- dodatkowym atutem będzie umiejętność pisania makr w VBA i tworzenia dokumentacji technicznej projektu oraz znajomość SSIS i zagadnień związanych z hurtowniami danych
- mile widziana wiedza z zakresu finansów i księgowości

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!