Fullstack Developer (.Net & Angular)

ITSG

100 - 140 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://itsg.com.pl WWW

Opis oferty

Kim jesteśmy?
Jesteśmy ITSG Global - nowoczesną i doświadczoną firmą typu software house. Od 2007 działamy w obszarach innowacyjnych technologii pomagając naszym Klientom efektywnie rosnąć. Nasze doświadczenie w Big Data, VR, IoT, UI/UX i innych dziedzinach pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługi dla firm takich jak Starfish Storage, Device Insight, Craftguide, BEN Energy i wielu innych.

Obecnie poszukujemy Fullstack Developera (.Net & Angular), do projektów budowania nowych rozwiązań dla klienta z sektora bankowego. Obecnie zespół zajmuje się budową systemów integracyjnych w oparciu o .Net i RabbitMQ, systemem do podpisu elektronicznego (.Net & Angular) oraz procesami integracyjnymi opartymi na workflowach budowach w bpms (camunda).

Zadania:
  • Praca w zespole developerskim w metodyce Scrumowej.
  • Dobór technologii oraz implementacja współdzielonych komponentów.
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, wydajność, bezpieczeństwo tworzonych narzędzi.
  • Współpraca z Analitykami, Product Ownerami, Architektami, Zespołem Eksploatacji.

Oczekujemy:
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty.
  • Dobra znajomość: Wzorców projektowych oraz architektonicznych,
  • Języków: C#, T-SQL, JavaScript/TypeScript,
  • Platformy .NET: .NET Core 3 lub .NET 5/6, .NET Framework 4.8,
  • Narzędzi: MS Visual Studio, VS Code, Azure DevOps lub Gitlab, Git, Docker,
  • Rozwiązań: RabbitMQ, Camunda (mile widziana),
  • Silników DB: MS SQL Server, Elasticsearch, MongoDB,
  • Znajomość frameworku FE: Angular.
  • Umiejętność pracy z rozwiązaniami o złożonej architekturze.
  • Umiejętność budowania współdzielonych/generycznych komponentów.
  • Umiejętność tworzenia przejrzystego kodu zgodnie z dobrymi praktykami oraz przeprowadzania rewizji kodu.
  • Doświadczenie w pracy nad projektami z wdrożonymi praktykami CI/CD.
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych, integracyjnych.
  • Umiejętność pracy w zespole Scrumowym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Certyfikaty potwierdzające wymagane umiejętności będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 100-140 pln + vat/h
  • Możliwość wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie),
  • Możliwość wyboru sprzętu,
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu,
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.

kontakt: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

Praca w ITSG

O ITSG

We're ITSG Global - a modern and experienced software development company. We've been using the latest technologies to help our Clients to grow effectively since 2007. Our experience in Big Data, VR, IoT, UI/UX, and other fields allowed us to deliver high-quality services for companies like Starfish Storage, Device Insight, Craftguide, BEN Energy, and many more.