Tester Oprogramowania

Talent Partners
Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. TO/38/15
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• testowanie oprogramowania (przeprowadzanie testów funkcjonalnych),
• przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych,
• raportowanie znalezionych błędów,
• bieżąca współpraca z serwisem oraz działem rozwoju oprogramowania,
• udział w rozwoju produkowanych systemów. Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych i automatyzacji testów,
• dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy,
• umiejętność priorytetyzacji zadań, analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
• potencjał i wysoka motywacja do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie.

Mile widziane:
• znajomość MySQL, programowania stron WWW (PHP, JavaScript),
• praktyczna znajomość narzędzi raportowania błędów,
• znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,
• pracę w młodym i kompetentnym zespole.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY