GRAFIK - INFORMATYK

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Opis stanowiska:
Szeroko pojęta obsługa i zarządzanie funkcjonowaniem sklepu internetowego i magazynu:

- Uzupełnienie bazy produktowej o zdjęcia i unikalne opisy;

- Tworzenie opisów i przygotowywanie zdjęć do zamieszczenia w Internecie;

- Tworzenie aukcji Allegro;

- Tworzenie publikacji na potrzeby www;

- Obsługa zamówień.

Firma oferuje:

- Stabilną, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Wynagrodzenie podstawowe i premie uzależnione od efektów pracy;

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie min. średnie lub studenci studiów zaocznych/wieczorowych;

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, znajomość Photoshop, HTML, CSS;

- Znajomość zagadnień fotografii (w tym produktowej);

- Umiejętność pisania zwięzłych i wyrazistych tekstów;

- Umiejętność budowania relacji z klientem, komunikatywność, kultura osobista.

Mile widziane:

- Doświadczenie w branży e-commerce na analogicznym stanowisku;

- Doświadczenie w sprzedaży na aukcjach internetowych Allegro;

- Znajomość zagadnień, technik promowania w e-commerce SEM SEO;

- Znajomość mechanizmów działania sklepu internetowego