C++ Developer (Kraków)

ManpowerGroup Solutions

3 500 - 5 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Dla naszego krakowskiego Klienta firmy specjalizującej się w wytwarzaniu nowatorskich rozwiązań IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

C++ Developer

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem z jakim spotkasz się na stanowisku C++ Developer będzie tworzenie aplikacji obsługującej produkt wytwarzany przez firmę.
Spotkasz się z zagadnieniami związanymi z przetwarzaniem audio, rozpoznawaniem mowy i gestów, a w pracy będziesz korzystał z najnowszych technologii.

Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na wytwarzany produkt. Nie boisz się wyzwań i cenisz sobie kreatywność, lubisz tworzyć to zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy:
  • Świetną kameralną atmosferę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Realny wpływ na wytwarzany produkt
  • Pracę nad innowacyjnym, nowym projektem firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z numer referencyjnym C+K/4P/097/MPO
na adres: [email protected]

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy projektowej w języku C++ (min. 6 miesięcy doświadczenia)
  • Umiejętność projektowania i programowania obiektowego
  • Znajomość wzorców projektowych: MVC i Observer, oraz frameworka QT
Mile widziane:
  • Znajomość języka skryptowego Bash lub Python
  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM

Metodologia pracy

O ManpowerGroup Solutions

ManpowerGroup Solutions jest częścią ManpowerGroup – światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera klientów i kandydatów w Polsce. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania pomagające organizacjom osiągać lepsze wyniki finansowe, a kandydatom szybki rozwój kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach.