Oferta pracy dla Web Developera

IT Kontrakt

Dla dynamicznej, firmy nastawionej na rozwój w obszarze nowych technologii, zajmującej się tworzeniem portali, stron i platform przeznaczonych dla graczy online, poszukujemy osób na stanowisko Web Developera.
Lokalizacja: Dolny Mokotów
Branża: Software House
Forma współpracy: elastyczna, preferowana B2B

Oferujemy:
Pracę w młodym nastawionym na rozwój w nowych technologiach zespole
Elastyczną formę zatrudnienia
Swobodną atmosferę pracy
Pracę w firmie mieszczącej się w domu z ogrodem na Dolnym Mokotowie

Wymagania

Obowiązki:
Tworzenie platform przeznaczonych dla graczy online
Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
Tworzenie dokumentacji technicznej
Współpraca z pozostałymi członkami zespołu Wymagania:
Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka PHP 5
Bardzo dobra znajomość MySQL5
Dobra znajomość jednego z frameworków PHP ( Symfony lub Kohana)
Dobra znajomość HTML5, CSS3
Znajomość jQuery

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.