Programista PHP

GRUPA CARGO SP. Z O.O. SP. K.
Język programowania
Baza danych
Inne

Firma szkoleniowa z 20-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: PROGRAMISTA

(MIEJSCE PRACY: Jaworzno)

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie, praca na pełen etat

- system profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

- możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji w obszarze programowania

- nabywanie nowych doświadczeń przy realizacji ciekawych projektów

- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

OBOWIĄZKI: rozwijanie platformy e-learningowej
tworzenie stron internetowych
tworzenie autorskich rozwiązań na potrzeby firmy

WYMAGANIA:

wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)
dobra znajomość:

- PHP >= 5.3,

- MySQL,

- JavaScript,

- CSS3, HTML5.

znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych,
umiejętność optymalizacji aplikacji,
doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacjami wykorzystywanych narzędzi.

- mile widziane:

znajomość frameworka KohanaPHP,
znajomość bibliotek jQuery, Bootstrap,
umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji SVN,
znajomość wzorca projektowego MVC,
znajomość systemów Drupal, WordPress,
zaawansowana obsługa programu Excel z użyciem języka VBA.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy
  • hala sportowa i korty

O GRUPA CARGO SP. Z O.O. SP. K.

Jesteśmy firmą szkoleniową działającą na rynku od 1992 r. Prowadzimy działalność w obszarach: szkolenia kierowców, szkoleń zawodowych, realizacji i wsparcia projektów, realizacji eventów, doradztwa unijnego.

Jako jedyny ośrodek w kraju posiadamy 4 mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych samochodem ciężarowym i autobusem oraz jako jeden z kilku podmiotów w Europie dysponujemy najnowszym 6-stopniowym mobilnym symulatorem jazdy w warunkach specjalnych samochodem ciężarowym i autobusem.