Android Developer

Springloft
Inne

Zakres zadań: Budowa nowych i utrzymanie istniejących aplikacji Android

Oferujemy:
· zróżnicowany charakter pracy (budowa zróżnicowanych aplikacji)
· stabilną i ciekawą pracę w młodym międzynarodowym środowisku;
· kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami;
· ścieżkę rozwoju zawodowego.

Wymagania

· znajomość narzędzi, technologii i standardów REST, JSON, TDD, OOP, OOD, GIT, Gradle,
   Android Studio, Teamcity/Jenkins, Fabric
· mile widziana znajomość bibliotek Retrofit, Otto, GSon, Picasso, Realm
· znajomość platformy Android oraz zainteresowanie najnowszymi trendami
· nastawienie na rozwiązywanie problemów
· samodzielność
· dobre umiejętności komunikacyjne
· zaangażowanie
· zainteresowanie i/lub znajomość UX
· umiejętność szybkiego uczenia się
· aktywny użytkownik smartphone'a
· znajomość SCRUM/AGILE
· znajomość j. angielskiego (swobodna komunikacja, rozumienie dokumentacji technicznych)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy

O Springloft

Tworzymy aplikacje dla siebie, a także dla ludzi, na których nam zależy.
Jesteśmy zespołem tworzącym innowacyjne aplikacje łączące technologie mobilne oraz webowe. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukiwana jest osoba na stanowisko UI Developera.