IT Service Specialist

IT Solution Factor
  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • https://itsf.com.pl/ WWW

Opis oferty

Zakres obowiązków:
  • diagnozowanie, naprawa i konfiguracjasystemów Windows oraz pakietów biurowych,
  • sprzętu biurowego,
  • drukarek sieciowych,
  • sprzętu peryferyjnego,
  • sieci WiFi.
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji sprzętu komputerowego,
  • współpraca z firmami kooperującymi i dostawcami usług,
  • tworzenie zestawień i raportów,
  • aktualizacja i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w nowych wdrożeniach infrastruktury IT,
  • techniczne wsparcie użytkowników sprzętu komputerowego.
Wymagania:
  • znajomość systemów Windows oraz pakietów biurowych,
  • znajomość budowy sprzętu komputerowego,
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem biurowym,
  • znajomość zasad działania sieci WiFi,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • wykształcenie min. średnie,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację w obszarze IT,
  • chęć do nauki, proaktywność i odpowiedzialność w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • współpraca B2B lub w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń,
  • dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,
  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne firmowe aktywności okolicznościowe – konkursy, udział w sportowych imprezach).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: [email protected]
W CV prosimy o dopisanie klauzuli o treści:
„W oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji przez IT Solution Factor Sp. z o.o. i podmioty działające na jej zlecenie”.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowe przekąski
  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Kuchnia
  • Telefon służbowy
  • Konferencje

O IT Solution Factor

IT Solution Factor to spółka informatyczna koncentrująca się na dostarczaniu sprzętu i oprogramowania IT oraz usługach serwisowych i outsourcingowych. Projektujemy i realizujemy zaawansowane systemy serwerowe, sieciowe i pamięci masowych. Zapewniamy wsparcie klienta na każdym etapie realizacji projektu – począwszy od budowy koncepcji, dostawy sprzętu, po wdrożenie i utrzymanie. Dostarczamy zróżnicowane technologie, efektywnie łącząc wąskie specjalizacje.