Senior Java Developer (streaming video)

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku SENIOR JAVA SOFTWARE DEVELOPER przy projekcie związanym z transmisją strumieniową sygnału audio i video (VOD, Video On Demand).

Oferujemy
pracę przy ciekawym projekcie;
wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji – etat lub faktura (projekt);
kontakt z najnowszymi technologiami;
szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

Wymagania

Obowiązki
zarządzanie projektem – grupą projektową inżynierów software i hardware, praca zespołowa;
tworzenie zaawansowanych systemów video, VOD i streaming mediów za pomocą oprogramowania opartego na sprzętowych rozwiązaniach;
projektowanie i budowa systemów do administrowania telewizją IP oraz OTT;
komunikacja z Set-Top Boxami;
projektowanie i wdrażanie oprogramowania przy wsparciu zespołu – programistów i inżynierów hardware;
prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.

Oczekujemy
doświadczenie w pracy w zespołach projektowych (black box, hardware oraz cienki klient);
biegła znajomość języków programowania: Java, J2EE / SE;
znajomosć SQL / JDBC;
znajomość narzędzi: Tomcat/JBoss, Eclipse, git (lub inny system kontroli wersji);
znajomość aplikacji serwerowych typu back-end: J2EE, Struts, Hibernate, REST oraz front-end: HTML, CSS, Javascript, jQuery, elementy HTML5;
znajomość XML i JSON;
znajomość ANT;
obsługa środowiska Eclipse;
obsługa serwerów webowych (Tomcat i JBoss).

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!