Android / iOS Developer / Programista

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Inne

Wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Developera iOS/Android.

Oferujemy pracę przy ciekawych projektach, wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, kontakt z najnowszymi technologiami, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.

Wymagania

Obowiązki
Praca polegająca na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS oraz możliwość pracy w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java.

Oczekujemy
bardzo dobra znajomość Java, Android SDK, Objective-C, SDK iOS;
dobra znajomość możliwości Androida od wersji 4.0 oraz iOS od wersji 5.0;
co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne Android i iOS;
tworzenie wielowidokowych aplikacji w Android 4.x;
znajomość dobrych praktyk w tworzeniu aplikacji na Android;
doświadczenie z REST;
umiejętność współpracy przy wykorzystaniu systemu kontroli wersji (preferowany GIT);
umiejętność tworzenia testów jednostkowych;
umiejętność korzystania ze wzorców projektowych;
dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
umiejętność współpracy przy wykorzystaniu Maven;
znajomość j2ee i/lub innych frameworków webowych;
doświadczenie w pracy z aplikacjami serwerowymi w technologii J2EE;
doświadczenie z Hibernate, Struts;
znajomość html, css, javascript;
doświadczenie w programowaniu aplikacji korzystających ze strumieni wideo.
W CV proszę zamieścić krótki opis do 5 najistotniejszych realizowanych projektów (informacje dotyczące wielkości i zakresu projektu, czasu jego trwania oraz własnej roli).

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!