Programista Java (CyberSecurity)

Comarch S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 5000+ pracowników Rozmiar firmy

  • 1993 Rok założenia firmy

  • https://kariera.comarch.pl/ WWW

Język programowania

Od wielu lat zespół cyber-bezpieczeństwa Comarch pomaga chronić krytyczne obszary sektora usług finansowych. Dostarcza autorskie rozwiązania bezpieczeństwa rodziny tPro dla wymagających klientów w Polsce i za granicą. Na bazie zebranych doświadczeń i zgromadzonej wiedzy nasi specjaliści projektują innowacyjne narzędzia dla e-commerce, lojalności i sektora finansowego.

Jeśli pasjonują Cię zagadnienia związane z cyber-bezpieczeństwem, lubisz zdobywać wiedzę, rozwiązywać niebanalne problemy oraz poszukiwać odpowiedzi na trudne pytania, to chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy. Wspólnie z naszym doświadczonym zespołem bezpieczeństwa, będziesz miał okazję współtworzyć nowe wieloplatformowe rozwiązanie, które pozwala wykrywać incydenty oraz przeciwdziałać nadużyciom w krytycznych z punktu widzenia bezpieczeństwa obszarach biznesowych.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Znajomość zagadnień związanych z tematyką bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych
Wiedza ogólna z zakresu cyber-bezpieczeństwa
Bardzo dobra znajomość:Java 8, JPA/Hibernate, Spring i Spring Boot, REST/Webservices, CI/CD, Docker
baz danych NoSQL
Doświadczenie w projektowaniu/używaniu mikroserwisów oraz budowaniu aplikacji mobilnych
Wiedza za zakresu relacyjnych bazy danych: SQL Server, PostgreSQL, Oracle DB
Doświadczenie w pisaniu testów przy użyciu JUnit, Selenium, Spock lub Mockito
Praktyczna wiedza na temat projektowania systemów, w tym programowanie obiektowe oraz wykorzystanie wzorców projektowych
Umiejętność pracy z repozytoriami kodu na bazie Git oraz w metodykach zwinnych
Wiedza z zakresu kryptografii
Mile widziana znajomość: React, Angular, Elasticsearch, Vue.js, Kotlin, Devops

TWOJE ZADANIA

Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów bazujących na technologii Java
Opracowywanie koncepcji rozwiązań bezpieczeństwa dedykowanych dla stacji roboczych i urządzeń mobilnych
Dekompozycja wymagań biznesowych, przekładanie ich na zadania programistyczne
Czytelne dokumentowanie projektowanych i wytwarzanych rozwiązań
Praca w zespole programistycznym jak również indywidualna opieka nad wybranym komponentem lub systemem
Diagnozowanie i usuwanie błędów

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Praca w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów, a nasze projekty realizujemy dla najważniejszych klientów z całego świata

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Siłownia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking

Praca w Comarch S.A.

O Comarch S.A.

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiada nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Realizujemy projekty w obszarach:
  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna
  • usługi
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia