Specjalista ds. Pomocy Informatycznej (I linia wsparcia)

Synevo Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • https://www.synevo.pl/ WWW

Opis oferty

Opis stanowiska:
  • Utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie telefonicznego wsparcia technicznego;
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w obszarze wsparcia IT w przypadku awarii;
  • Zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych;
  • Wspieranie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych poprzez udzielenie informacji na temat systemu, instalację oraz konfigurację systemu;
  • Utrzymanie ciągłości działania sprzętu komputerowego.

Wymagania:
  • Chęć rozwoju w obszarze IT;
  • Wykształcenie średnie techniczne (technik informatyk), bądź wyższe w obszarze IT lub pierwsze doświadczenie w pracy na I linii wsparcia;
  • Znajomość pakietów biurowych, systemów operacyjnych Windows oraz sieci komputerowych;
  • Samodzielność, komunikatywność oraz chęcią do nauki i rozwoju;
  • Umiejętność zarówno pracy zespołowej oraz efektywnego zarządzania pracą własną.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport;
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Szkolenia
  • Telefon służbowy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Karta multisport (lub podobna)

O Synevo Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu, wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych, działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój, otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od prostych badań diagnostycznych, po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.